Oferta pracy

Posiadasz prawo jazdy kat. C+E i poszukujesz pracy?
Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną do „CT Szczecin”.

Kierowca wywrotki

"CT Szczecin" świadczy usługi transportowe różnego rodzaju kruszyw na terenie Szczecina i okolic. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które codziennie realizują projekty przewozowe dla stałych i nowych klientów.

Nasza firma zatrudni kierowców kat. C+E. Praca na terenie Szczecina (bez delegacji). Praca polega na przewozie materiałów sypkich z kopalni do klientów. Baza firmy znajduje się w Szczecinie przy ul. Obotryckiej. Pracujemy od poniedziałku do piątku + soboty dla osób chętnych. Potencjalnym pracownikom oferujemy umowę o pracę na pełny etat.

Opis stanowiska

  • Przewóz materiałów sypkich wywrotką z kopalni do klienta,
  • Praca na terenie Szczecina i okolic,
  • Codzienny powrót na bazę / do domu.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. min. C,
  • Doświadczenie w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i komunikatywność.

Oferuujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stałe godziny pracy - 7:00 - 17:00
  • Nowe samochody DAF CF
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 zł netto.

Cv prosimy przesyłać na adres e-mail: marek@ctszczecin.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
0
PRACUJEMY W TYGODNIU
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
SAMOCHODÓW
0
WYNAGRODZENIE NETTO

Zainteresowała Cię nasza oferty PRACY?

CT Szczecin

  • BIURO I SIEDZIBA: ul. Obotrycka 14D, 71-684 Szczecin
  • +48 504-153-903